OlteniaOnline
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OlteniaOnline

Forum destinat discutiilor pe orice tema
 
Acasawwww.tributaryoUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Joi Apr 20, 2023 8:35 pm
Top postatori
Admin
the true life Vote_lcapthe true life Voting_barthe true life Vote_rcap 
Bobby
the true life Vote_lcapthe true life Voting_barthe true life Vote_rcap 
Caisa
the true life Vote_lcapthe true life Voting_barthe true life Vote_rcap 
robyzza
the true life Vote_lcapthe true life Voting_barthe true life Vote_rcap 
pulicica
the true life Vote_lcapthe true life Voting_barthe true life Vote_rcap 
Br3akz
the true life Vote_lcapthe true life Voting_barthe true life Vote_rcap 
Facebook
Oltenia Online

Oltenia Online


 

 the true life

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




the true life Empty
MesajSubiect: the true life   the true life Icon_minitimeDum Noi 07, 2010 9:49 pm

1) sal..eu sunt Caisa..am dorit foarte mult sa fac acest topic pt ca mie graffitiul imi este foarte drag,iar eu presupun ca ma pricep destul de bine la desenat.Incepand cu saptamana asta voi posta poze cu initialele acestui forum : "Oo" pentru a fi mai cunoscuti..iar in jurul saptamanilor urmatoare o sa fac si un filmulet cu toate desenele facute, vreau sa lasati multe comentari pt a vedea parerile voastre despre aceasta ideie a mea.. eu si cu tovarasii mei vom da tot ce putem..
2) acum este vorba de o alta parte care semnifica muzica "hip hop" pe langa graffiti as dori sa facem si un post de radio care sa contina melodii "hip hop" si "rapp" aceasta idee este foarte buna deoarece multi cunosc multi ascultatori de "hip hop" care vor fi incantati sa ascult melodiile lor preferate iar dedicatiile si melodiile vor fi trimise pe Y.M mie sau DJ'ului postului si el va raspunde de tot..
3)parkour'ul este un sport care poate fi util pentru persoanele carora le place sa practice si persoanelor cu probleme cu greutatea care vror sa dea jos sau sa experimenteze...acum eu nu ma descurc foarte bine la pk dar am niste prieteni care o fac bine si sper ca ne vor insotii si se vor alia cu noi..acum..ramane de vazut..ideea este ca aceste 3 idei sa fie puse in practica cat de curand
Sus In jos
Bobby

Bobby


Mesaje : 33
Data de înscriere : 06/11/2010

the true life Empty
MesajSubiect: Re: the true life   the true life Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:00 am

sunt niste idei foarte bune
1-multumim penrtu tot efortul pe care il vei depune Very Happy Laughing
2-la partea cu radio am discutat si cu robert iar majoritatea cand sunt la calculator asculta deja radio.Dar am putea pune listenul pe forum la o categorie speciala iar cine doreste il va descarca si asculta
3-aici nu prea am inteles Sad
Sus In jos
Caisa




Mesaje : 16
Data de înscriere : 07/11/2010

the true life Empty
MesajSubiect: Re:Ideea cu parkourul   the true life Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:35 pm

la punctul 3 ideea este sa facem filmulete cu pk..si sa zicem ca titlu sau sa fie ceva de genul ca traversam oltenia "craiova" in parkour
umbal peste tot..face parkour.. P** nu stiu cum sa zic..dar totusi este o idee buna..parerea mea..
daca o intelegi e bine daca nu.. renuntam:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





the true life Empty
MesajSubiect: Re: the true life   the true life Icon_minitime

Sus In jos
 
the true life
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TUTORIAL HALF-LIFE LOGO CREATOR

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OlteniaOnline :: Offtopic :: Fan Art-
Mergi direct la: