OlteniaOnline
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OlteniaOnline

Forum destinat discutiilor pe orice tema
 
Acasawwww.tributaryoUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Joi Apr 20, 2023 8:35 pm
Top postatori
Admin
Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_lcapCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Voting_barCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_rcap 
Bobby
Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_lcapCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Voting_barCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_rcap 
Caisa
Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_lcapCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Voting_barCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_rcap 
robyzza
Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_lcapCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Voting_barCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_rcap 
pulicica
Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_lcapCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Voting_barCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_rcap 
Br3akz
Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_lcapCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Voting_barCum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Vote_rcap 
Facebook
Oltenia Online

Oltenia Online


 

 Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 185
Data de înscriere : 04/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Bals

Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Empty
MesajSubiect: Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu   Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu Icon_minitimeVin Noi 05, 2010 1:43 pm



De multe ori am avut nevoie sa stiu daca o persoana de care incerc sa dau.. chiar e offline sau sta pe invizible.. ce draci mi-am facut :-l apoi am “descoperit” ceva.. cum sa iti dai seama daca cineva este sau nu pe invisible fara sa folosesti programe instalate si alte prostii de genul asta.. metoda functioneaza in proportie de peste 50%.. care e treaba? poi in prim rand deschizi o privata cu acea persoana.. si in partea de sus a ferestrei acolo unde scrie ID’ul este o – (linie) dupa care este scris Instant Message.. arata cam as
Sus In jos
https://olteniaonline.forumgratuit.ro
 
Cum iti dai seama daca cineva este pe Invisible sau nu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum iti dai seama daca cineva te-a sters din lista lui
» Cum poti sta pe invisible si cu WebCam-ul deschis

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OlteniaOnline :: Utilitare :: Hack and tricks :: Yahoo!-
Mergi direct la: